צימרים בדרום הארץ

אולי יעניין אתכם לקרוא גם מאמר בנושא צימרים במדבר. לחץ כאן >>>

תחום הצימרים תפס בעשור האחרון תאוצה גדולה מאד בישראל. אם בשנות ה- 80 וה- 90 מרבית הנושפים בישראל הזמינו חופשה או לינה בבית מלון כזה או אחר בדרום הארץ או שאר חלקי ישראל, היום כמעט 40% מהלינות בישראל נעשות בצימרים בדרום הארץ ובצפונה (במרכז הארץ אמנם יש צימרים, אבל לא בכמות גדולה).

 

הייחוד של הצימרים באינטימיות ובפרטיות אשר מקבלים מזמיני הצימר. לא עוד חדר מספר 457 בקומה 17 בבית מלון ביחד עם עוד מאות אורחים. לא עוד ריצה במסדרונות בית המלון וארוחת בוקר המונית ורועשת. אמרו מעתה - שקט ושלווה, רומנטיקה וארוחת בוקר אישית אל מול נוף יפה לעין ומשובב נפש.

 

צימרים בדרום הארץ

 

כאמור, מרבית הצימרים נמצאים בצפון הארץ ובדרומה, מהסיבה הפשוטה שבמרכז הארץ ישנה צפיפות רבה ואי אפשר לקבל ברוב המקומות את השקט והפרטיות הרצויים לנופש בצימר. בדרום הארץ לעומת זאת, יש לא מעט ישובים נידחים ופסטורליים כמו שדה בוקר לדוגמא אשר יומיים שלושה שם יכולים להרגיע גם את הנפש הסוערת ביותר ולהעניק שלווה לשוהים.

 

צימרים בדרום הארץ מתאפיינים במרחבים גדולים, פינוקים בלי סוף (יש כאלו עם בריכה קטנה פרטית, יש עם אמבט עיסוי, יש עם מטבח מאובזר ועוד), אווירה מדברית מהפנטת ובעיקר שקט. הרבה שקט. תחשבו על הנופש הבא שלכם בצימר מפנק באווירה מדברית רגועה ותבינו מדוע אופציה זו עדיפה על כל השאר.

 

צימרים בדרום הארץ!​

אטרקציות בדרום ובמדבר