רכיבה על סוסים בדרום | רכיבה רומנטית על סוסים

רכיבה על סוסים היא ספורט המוכר ברחבי העולם. במדינות רבות בעולם נהנים מרכיבה תחרותית על סוסים, מקומות כמו אירלנד, אינדונזיה, אוסטריה, אלבניה, סלובניה, פינלנד, ספרד ועוד. אך רכיבה על סוסים לא חייבת להיות רכיבה תחרותית. אתם יכולים להיות באינטראקציה עם סוסים בדרכים שונות כמו בגן חיות,  ועוד.

 

רכיבה על סוסים נעשית בשטחים פתוחים לכן אנו מאפשרים לכם ליהנות מרכיבה על סוסים בדרום על כל גווניה יש טיולי סוסים רומנטיים, רכיבה סיורית ועוד. מלבד הספורט התחרותי, טיולי סוסים בנגב ומתוך כך רכיבה על סוסים משמשת כצורת בילוי מובילה ומהווה למעשה הנאה גדולה מאוד לבוחרים בה. זו חוויה בלתי נשכחת והתנסות המלמדת המון את הרוכב. המגע הצמוד לחיה כל כך אצילית, גדולה ומרשימה גורמת לאדם להסתכל על עצמו, מקומו בעולם הזה והשפעתו על הטבע.

 

למי מתאים רכיבה על סוסים?

 

למעשה כמעט בכל גיל ניתן לרכב על סוסים. ניתן לעשות זאת באופן אישי וקבוע, באופן חד פעמי כחלק מקבוצה או כבילוי רומנטי לזוג. במקומות המאפשרים רכיבה על סוסים קיימים לרוב גם סוסי פוני המתאימים לילדים קטנים כך שגם משפחות עם ילדים יכולים לבחור ברכיבה על סוסים כבילוי משפחתי. קיימת אפשרות לקחת את הילדים ביום שבת ולעשות בילוי משפחתי של רכיבה על סוסים בדרום הארץ. טיול לדרום לא חייב להיות בילוי משפחתי בלבד, אם החלטת לקחת את בת הזוג לאטרקציה רומנטית בדרום רכיבה על סוסים היא אופציה לא רעה. הדרום מציע נוף מרהיב ומיוחד כך שחווית הרכיבה על סוסים תהיה מיוחדת ובלתי נשכחת. רכיבה רומנטית על סוסים מתאימה לזוגות אוהבים.

 

האם צריך להיות רוכב מנוסה כדי לרכוב על סוסים בארץ?

 

התשובה היא לא. אין שום צורך בנסיון קודם. בכל מקום אליו תגיעו לרכב על סוסים ינחו אתכם וילמדו אתכם כך שתוכלו להרגיש מספיק בטוחים לצאת לרכיבה. כמובן וזו תהיה רכיבה מעט איטית יותר שלא תכלול מכשולים או מהירות אך ההנאה קיימת. היכן ניתן לרכב על סוסים אתם שואלים? ברחבי הארץ קיימות חוות סוסים המאפשרות חוויה זו. ניתן למצוא את החוות בצפון, במרכז הארץ וגם בדרום.

 

קיימים שלושה סוגים של רכיבה על סוסים

 

סוגי הרכיבה המוכרים הם רכיבה אנגלית, רכיבה מערבית ורכיבה טיפולית. רכיבה אנגלית הינה יותר אומנותית, בסוג רכיבה זה הסוס מבצע תרגילים שונים. לשם כך צריך לשמור הרוכב על שיווי משקל של הסוס, להקפיד על הקשב שלו ועל דיוק. רכיבה מערבית נוגעת לבעלי חוות ועבודת בוקרים בעיקר בארצות הברית ודרום אמריקה. בסוג רכיבה זה קיימת תצוגת שליטה, רכיבת סגנון, הפרדת פרה מעדר ומכשולי שדה. ברכיבה טיפולית עוזרים לבני אדם להתגבר על קשיים פיזיים או רגשיים.

אולי תעניין אותך גם

הכתבה בנושא: טיול לילה במדבר >>>

אטרקציות בדרום ובמדבר