טיולי אופניים בדרום - מהנה ובריא

כולנו מבטיחים לעצמנו להתחיל מחר דיאטה, לשבור את שגרת העצלנות, מבטיחים לעצמנו שמחר נעשה את כל שביכולתנו על מנת להתחיל לחיות בריא ולעשות ריצות קבועות כל יום, שחייה בבריכה והליכות במסלולי הבריאות המוכרים. ממחר הרי נוריד את כל הממתקים מהתפריט, נכניס לתפריט שלנו רק מאכלים בריאים במקומם ונעשה כל מה שצריך כדי להיכנס חזרה לכושר ולהפוך את החיים שלנו להרבה יותר שמחים ומאושרים.
 
אחת מאפשרויות הספורט העומדות בפנינו ואלו המאפשרות לנו ליהנות מגיוון בחיי היומיום, אושר במנות קטנות ההופך את היומיום למעניין ועשיר הרבה יותר הינה רכיבה על אופניים המתבצעת בלי יותר מדי מאמץ וזאת מאחר והיא מערבת בעיקר הנאה. רכיבה על אופניים היא איננה ספורט מאומץ כגון ריצה ממושכת או שחייה ומאידך היא מהווה ספורט מהנה ומעשיר המרומם את מצב הרוח ומעניק תחושה ייחודית של שכרון חושים כללי למשך הפעילות ולאחריה.
 
לספורט ישנו יתרון משמעותי תודות להיותו מעביר תחושות ייחודיות בגוף ולתרומתו הכללית לבריאות הנפש. מאחר וספורט הוכח כמונע מחלות כאשר הוא מבוצע באופן קבוע, משפר מצב רוח מאחר והוא מאפשר שחרור מוגבר של אדרנלין ומעניק איכות חיים טובה יותר. שלא כמו ריצה או הליכה ולמעשה כל ספורט אחר, רכיבה על אופניים מעניקה תחושת התחדשות ומעניקה שמחת חיים למשך השבוע כולו.
 
ככל שתרבו ברכיבה על אופניים במהלך השבוע, כך תוכלו להעניק לעצמכם תחושה מהנה יותר במהלך השבוע עצמו – בהתייחס לאורח החיים הכללי ובמהלך היומיום. זאת משום שכל ספורט מגביר את הפרשת הסרוטונין במוח, ממריץ את הדם, מזרז את תהליך העיכול ומעניק לנפש תחושת חיות וחיוניות בעקבות התהליכים הפיזיולוגיים השונים המתגברים יחד עם עשיית הספורט ועם ההתמדה בו.
 
רכיבה על אופניים הינה עולם שלם מאחר והיא מעניקה לרבים מהרוכבים מגוון אפשרויות שונות של רכיבות בתנאי מזג אוויר שונים ובנסיבות כאלה ואחרות. כיום ניתן למצוא חוגים שלמים של רוכבי אופניים במסגרות שונות ומגוונות וכן מסלולים ברכבי הארץ עבור רוכבי שטח ואלו האוהבים לרכב בתנאים אתגריים וספורטיביים יותר.​

אטרקציות בדרום ובמדבר