טיולי ג'יפים בדרום

טיולי ג'יפים בדרום

אחת מהאטרקציות היותר נעימות, מרגשות וכייפיות בישראל היא כל נושא טיול הג'יפים. בעקרון, מדובר על נסיעה בג'יפ שטח אמיתי בגבעות, מדבריות, שדות וכדומה, עם הרבה מאד קפיצות וטלטלות.

 

את אטרקציית הנסיעה בג'יפ אפשר למצוא בכל מקום בו יש שטח בתולי וחשוף, מהצפון הרחוק (רמת הגולן, הגליל והר הכרמל), דרך אזור ירושלים והסובב לה וכלה בדרום הרחוק בו ניתן למצוא טיול ג'יפים במדבר יהודה או כמובן בנגב.

 

טיול ג'יפים בדרום

 

כאשר אתם מגיעים לאטרקציית טיולי הג'יפים בדרום, חשוב לזכור מספר דברים ולשים לב לכמה דקויות. ראשית, הנהג שלכם חייב להיות נהג מומחה בנסיעת שטח, עם נסיון רב בנהיגה וכמובן הכרת המדבר או השטח בוא אתם אמורים לנסוע וזאת על מנת שידע להיזהר ממפגעי שטח כאלו ואחרים שיכולים ליצור אסון.

 

ברוב המקרים, רצוי מאד לחבוש קסדה או מגן ראש על מנת לא לקבל מכות מתקרת הרכב במהלך הטלטלות. כמובן שגם כדאי לקחת כמה בקבוקי מים רק למקרה הקיצון שאולי תתקעו באיזה הר או בור ותאלצו להישאר נספר שעות בשטח החשוף.

 

מדריך טוב ידע לעצור בכל מיני מקומות מיוחדים אשר אין דרך אחרת להגיע אליהם, להסביר על טווי השטח, להצביע על בעלי חיים שלא תראו באף מקום אחר וצמחים ופרחי בר במגוון צבעים, ריחות ואולי אפילו טעמים. המהדרין יביאו ציוד לפיקניק או לכל הפחות גזייה ויעשו באמצע הדרך ארוחה קטנה עם קפה אמיתי ליד איזה מקור מים נשכח שאף אחד לא מכיר אותו מלבד המדריך.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את הכתבה בנושא טיולי אביב. לכתבה המלאה לחץ כאן >>>

אטרקציות בדרום ובמדבר