צימרים במדבר

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על הצימר היוקרתי שלנו והמבצעים החמים. לחץ כאן >>>

בשנים האחרונות יותר ויותר תיירים ונופשים יוצאים להירגע בצימר במדבר. צימר במדבר לא חייב להיות ממש באמצע המדבר כשמסביב עשרות קילומטרים של חול. הצימר יכול להיות באווירה מדברית בתוך ישוב קטן במדבר, אבל כמובן שיש מים ורמים, חשמל ובעצם כל המותרות שיש בצימר רגיל.

 

נופשים באים להתארח ב- צימרים במדבר על מנת ליהנות מהשקט והשלווה במדבר ומכל הפינוקים של צימר יוקרתי, אבל לבד, או כמעט לבד. יש משהו מאד מיוחד ורגוע במדבר, וכאשר יוצאים מהצימר ולתוך המדבר, השקט, החול והרוחות, הנפש נרגעת מיד.

 

צימר במדבר - הדבר הבא

 

נכון, צפון הארץ ירוק יותר. נכון, במרכז שוקק יותר ויש יותר אפשרויות לבילויים, נכון, בירושלים יש מקומות קדושים ואת הכותל. אבל באף מקום אין את שלוות המדבר, הצבעים הצהבהבים כתמתמים, השקט המוחלט, האינטימיות, הפרטיות והחיבור לאדמה ולטבע.

 

לפרטיות יש משקל חשוב בצימרים במדבר. בעוד שבצפון ובמרכז אתה לא באמת לבד ואף פעם אין שקט אמיתי, באירוח ושהייה בצימרים במדבר אתה מרגיש את השקט והפרטיות מהרגע הראשון שכף רגלך דורכת במתחם הצימר.

 

בישראל אין הרבה מדבר, ולכן המקום הטוב ביותר לאירוח אישי בצימר במדבר זה באזור שדה בוקר. מצד אחד מדבר אמיתי ושקט, מצד שני מספיק קרוב ליישוב גדול ולכל הפסיליטיז והפינוקים של צימר יוקרתי.

אטרקציות בדרום ובמדבר