השכרת טרקטורונים בדרום

השכרת טרקטורונים בדרום

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את הכתבה בנושא טיול טרקטורונים במדבר. לכתבה לחץ כאן >>>

הספורט המוטורי החדש, המעניין והמרגש ביותר בשנים האחרונות הוא רכיבה על טרקטורונים. רכיבת שטח עם טרקטורונים חזקים, יפים, מעוצבים ובעלי יכולות תמרון מרשימות יכול לגרום גם לאחרון חובבי רכיבת השטח להתפעם מחוויה של פעם בחיים.

 

כמובן שלא חייבים להיות בעלי טרקטורון על מנת ליהנות מכל הכיף הזה. השכרת טרקטורונים בדרום היא עניין של מה בכך, אתם רק צריכים לבוא לאינו, ולקבל את כלי הרכב המענג הזה, כמו גם אמצעי בטיחות וזהירות לנהיגה בטוחה, לשרטט מסלול על פי טעמכם ועונת השנה ולצאת לדרך.

 

השכרת טרקטורון בדרום

 

השכרת טרקטורון, בדרום הארץ או בצפון, דורשת לא רק רשיון נהיגה, כי אם גם אמצעי זהירות ובטחון. קסדה שתשמור על הראש, חגורת בטיחות בכל רגע נתון, הבנה בנסיעת שטח ועוד אמצעי זהירות על מנת שנסיעה מהנה לא תהפוך לאסון עליו קוראים בעיתון למחרת.

 

בדרום הארץ יש לא מעט מקומות בהם ניתן וכדאי לרכב על טרקטורונים. כמובן שככל שהשטח פתוח יותר כך הנסיעה בטוחה והמהנה יותר וניתן להגיע למהירויות גבוהות יותר.

 

חשוב להיזהר מסלעים ואבנים גדולות, מערוצי נחל (כמובן שבתקופת הגשמים אסור להגיע למקומות אלו) ובאופן כללי לא להיכנס למקומות שלא תדעו איך לצאת מהם.

 

השכרת טרקטורונים בדרום היא חוויה מהנה במיוחד למשפחה, לזוגות ולאנשי אקסטרים ויכולה להיות אטרקציה מעולה לימי שבת שמשיים, בהם הטרקטורון יוכל לעבור בקלות בפינות נסתרות בטבע ולא יתחפר או ישקע.

אטרקציות בדרום ובמדבר