טיולי טרקטורונים בדרום ובמדבר

טיול טרקטורונים בדרום

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את הכתבה בנושא בר מצווה במדבר. לכתבה לחץ כאן >>>

אחת האטרקציות המהנות ביותר במהלך טיול בדרום, ולא משנה היעד, היא נסיעה על טרקטורון. ולא מדובר על סתם נסיעה קלה בשטח או על חול, כי אם על טיול טרקטורונים בדרום בשטח אמיתי, שטח מדברי עם אבנים, מהמורות, סכנות וכדומה. תחשבו על טיול טרקטורונים במדבר, בשעות הבוקר המוקדמות, עם ריח המדבר בנחיריים. תענוג.

 

הסיבה המרכזית להנאה הכל כך גדולה שאנו חווים במהלך נסיעה על טרקטורונים היא כמובן תחושת הסכנה מהנסיעה המהירה על דרך לא דרך, הקפיצות, הפניות החדות, הרגשת החופש האולטימטיבי, הרוח בשיער וריח המדבר באף.

 

בניגוד לרכב שטח רכב, הטרקטורון פתוח הרבה יותר, מה שמאפשר לנו להרגיש את הנסיעה, את המדבר ואת האדמה בצורה חזקה בהרבה.

 

טיול טרקטורונים בדרום

 

טיול טרקטורונים במדבר מאפשר לנו לחוות את השטח בצורה אינטימית ללא דלתות ומיזוג אוויר. הטרקטורון מקפץ על האבנים, אנחנו נאחזים חזק וצורחים עם כל מהמורה בכביש המדבר, מרחבי הדרום פרוסים מולנו והרגשת החופש לא עוזבת אותנו.

 

טיול טרקטורונים בדרום הוא כל כך מהנה, שברגע שתעשו פעם אחת תרצו לחזור שוב ושוב לאותה הרגשה עילאית.

 

כמובן שחייבים להיזהר ולהישמע להוראות המדריכים והנהגים. חובה לכבוש קסדה, חובה להישאר בטרקטורון ולא להישען החוצה במהלך הנסיעה, נוסעים רק למקומות מותרים (שלא תעלו על איזה מוקש בטעות), לא עוברים את המהירות המותרת ובאופן כללי לא מתפרעים יותר מדי.

 

טיול טרקטורונים בדרום ובמדבר יכול להיות מדהים אם רק שומעים על הוראות הבטיחות. המדבר הוא לא משחק ילדים ולכן טיול טרקטורונים במדבר צריך לעשות בהנאה, אך בזהירות.

אטרקציות בדרום ובמדבר