מסיבת רווקים במדבר

מסיבת רווקים במדבר

לא נמאס לכם לעשות עוד מסיבת רווקים במועדון אפלולי עם כמה בנות שרוקדות ואלכוהול שנשפך כמו מים ובסוף הלילה למצוא את עצמכם שיכורים, מקיאים ומסריחים?

לא נמאס לכם לעשות מסיבת רווקים באיזה ווילה בשרון, במרכז או בשפלה עם חשפנית או איש בידור כזה או אחר? הרי כבר הייתם שם לפחות שלוש פעמים.

 

אז הנה הצעה למסיבת רווקים מיוחדת, כזאת שאנחנו בטוחים שעוד לא הייתם בה אף פעם. בואו לעשות מסיבת רווקים במדבר! לא במדבר סהרה, לא בסיני, בנגב שלנו. אתם יכולים להיות בטוחים שכל מי שתזמינו למסיבת הרווקים שלכם במדבר לא עשה את זה קודם, ולקבלו כמה נקודות על הייחוד.

 

מה עושים במסית רווקים במדבר?

 

קודם כל, עושים חיים. תחשבו על הסיטואציה - מדבר, שקט, חושב, אור כוכבים, מדורה, המון אוכל איכותי וטעים, המון אלכוהול איכותי, אפשר לעשות כמה רעש שרוצים ועד איזו שעה שרוצים. מה יכול להיות רע בזה?

 

איך זה עובד? נעמיס את החבר'ה על שניים שלושה ג'יפים ונסע לאחד מהמקומות הבודדים והמיוחדים שיש במדבר. ניקח איתנו מנגל, המון בשר (ואיזה קיש לחבר הצמחוני המעצבן...), בירות ואלכוהול כיד המלך, פיצוחים, פירות וקינוחים. בנוסף, חשוב לזכור לקחת מזרנים, אולי אוהלים, עמוד תאורה שיהיה אור יציב, ערכת קפה (ואולי משהו לארוחת בוקר), מערכת מולטימדיה ניידת אם אתם בעניין של מוסיקה וקריוקי וכמובן עצים למדורה.

 

כל השאר מאד פשוט וקל. מגיעים למקום בשעות בין הערביים, מפרקים את הדברים, מרכיבים, מסדרים, בונים, מכינים, ממנגלים, שרים ורוקדים, שותים, מדברים, שותים עוד, אוכלים עוד וחוזר חלילה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את הכתבה בנושא טיולי אביב. לכתבה המלאה לחץ כאן >>>

אטרקציות בדרום ובמדבר