רכיבה על סוסים בדרום

אחת מצורות הבילוי הנפוצות ביותר בישראל היא רכיבה על סוסים. מצפון הארץ ועד דרומה יש לא מעט חוות סוסים אשר מאפשרות רכיבת סוסים במגוון צורות וסוגים, החל מרכיבה חופשית, דרך רכיבה טיפולים לילדים ומבוגרים ועד רכיבה על סוסי פוני בחווה עצמה.

 

מדוע רכיבה על סוסים היא כזאת חוויה מהנה ונפוצה?

ראשית, לא צריך ללמוד לרכב על סוסים או לבוא עם ידע מוקדם. הרכיבה עצמה מאד קלה ונעימה ולא דורשת שום דבר מלבד שיווי משקל בסיסי ביותר. ילדים בני חמש יכולים לרכב בדיוק כמו מבוגרים בני 50 ו- 60. כל אחד יכול לעשות את זה.

 

חוויה לכל המשפחה

 

רכיבה על סוסים בדרום היא חוויה לכל המשפחה, כאשר גם ילדים קטנים וגם הוריהם יכולים ומסוגלים לרכב בצוותא וליהנות מחוויה משותפת בחיק הטבע. בניגוד להרבה אטרקציות אחרות בהן רק מבוגרים או רק הילדים יכולים ליהנות, ברכיבה על סוסים כ-ו-ל-ם נהנים. אמנם כואב קצת הישבן לאחר הרכיבה, אבל זה שווה את זה.

 

בימי חופש, שבתות או חגים בהם מזג האוויר יפה ונעים, ניתן לראות משפחות שלמות וקבוצות גדולות נהנות מרכיבה על סוסים. ברגע שיוצאים מחוות הסוסים, תחושת הטיול בחיק הטבע מתגברת מאד ואפשר ממש להרגיש חלק מהטבע ומבעלי החיים הקטנים והגדולים שבאזור. הרוכב מתחבר לסוס, מתחבר לאדמה, מרגיש את הרוח על פניו ושערו ובהחלט קשה לתאר את תחושת החופש אשר מרגישים כאשר רוכבים על סוסים בדרום.

 

המרחבים של הדרום

 

ולמה דווקא בדרום? כי בדרום יש מדבר, כי בדרום יש נופים מרהיבים שלא תמצאו בשום מקום אחר, כי בדרום יש תחושת חופש משכרת והרגשה שאם רק נרצה ונחליט, נוכל לעזוב את הכל ופשוט לרכב עד קצה העולם.

 

אז בואו לרכב איתנו, בחוויית רכיבה שלא תשכחו!

אקדח מחירים

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את הכתבה בנושא טיול לילה במדבר. לכתבה המלאה לחץ כאן>>>

אטרקציות בדרום ובמדבר