מהמדבר באהבה

מהמדבר באהבה

המדבר יכול לספק לנו אינספור אתגרים, פיזיים ונפשיים כאחד. יציאה מבוקרת אל המדבר עם אנשי מקצוע אשר יודעים מה הם עושים ויודעים לנבא את הסכנות וכל התרחישים האפשריים יכולה להיות מהנה ביותר מאחר שבמדבר יש כל כך הרבה אטרקציות שכל אחד ימצא בו משהו שמעניין אותו.

 

מהמדבר באהבה זה לא רק סיסמה. המדבר יכול לספק לנו אטרקציות ועניין וזה לא משנה אם אנחנו צעירים, ילדים או מבוגרים, אם אנחנו ספורטיביים או פדלאות, אוהבים לרוץ או חובבי אופניים, בעלי משפחות או רווקים מושבעים.

 

מהמדבר באהבה

 

אז מה יש למדבר להציע לנו?

 

טיולי ג'יפים

האטרקציה המובילה והנפוצה ביותר במדבר. מעמיסים את המשפחה והחברים, באים למדבר, מקבלים כמה ג'יפים ומדריכים והיידה לשטח. עולים ויורדים בואדיות, נכנסים לנחלים ושועטים במדבר הפראי. המדריכים מכירים כל מיני שבילים מיוחדים שאף אחד אחר לא מביע אליהם והחגיגה גדולה. עוצרים בכל מיני פינות חמד, מדליקים מדורה או רוחצים במקור מים קריר.

מתאים במיוחד לפדלאות שאוהבות לשבת ברכב ולראות את הנוף מהחלון.

 

טיולי אופניים

למי שאוהב לרכב על אופניים - טיולי אופניים במדבר זה הדבר הכי מטריף שיכול להיות. רוכבים בשבילים סודיים, מרגישים את המדבר ברגליים והחול מתערבב בזיעה וברוח. בזכות האופניים אפשר להגיע למקומות שרכב לא יכול להיכנס אליהם והרגליים לא יכולות להגיע אליהם. חשוב מאד להקפיד לשתות כל הזמן, לא לרכב בשעות החמות, לכבוש כובע וקרם הגנה וכמובן ליידע אנשים לאן אתם מתכננים לרכב.

 

טיולים רגליים

למי שרוצה להרגיש את המדבר ברגליים אולם לא אוהב או יודע לרכב על אופניים. עם מדריך שמכיר את המדבר ככפות ידיו יוצאים לטיול שטח מאתגר של מספר קילומטרים. רואים את הצמחייה, פוגשים חיות מדבר שאי אפשר להכיר ברכב ואפילו מקימים מחנה למנוחת צהריים (או לילה).

מתאים לכל אחד שרוצה להרגיש את המדבר במו רגליו. קושי המסלול נקבע מראש לפי המטיילים.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את הכתבה
בנושא ציוד לטיול במדבר.
לכתבה המלאה לחץ כאן>>>

אטרקציות בדרום ובמדבר