חוות סוסים בדרום

חוות סוסים בדרום רכיבת סוסים היא חוויה ייחודית ומיוחדת המאפשרת לכם לשלב ספורט עם חוויה משפחתית, זוגית או חברתית. skyhigh band

חוות סוסים בדרום או  בכל מקום אחר ברחבי הארץ היא למעשה חווה המגדלת ומטפלת  במספר רב של סוגים, ומאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של חוויות על פי העדפותיכם. אין כמו לבוא לדרום הפרוע וליהנות משלל האטרקציות בדרום וביניהם - רכיבה על סוסים.

 

בחוות סוסים תוכלו ליהנות מפעילויות שונות  כדוגמת רכיבה טיפולית, רכיבה רומנטית, רכיבה משפחתית, רכיבת ספורט, אימונים מקצועיים וכדומה, הכל בהתאם למגוון הפעילויות המוצעות על ידי החווה, ובהתאם לסוג הסוסים, הכישורים שלהם ומידת הכושר שלהם.


רכיבה בליווי איש מקצוע


רכיבה טיפולית היא רכיבה המבוצעת בליווי איש מקצוע ועל פי תכנית  טיפול מוגדרת מראש. רכיבה זו מיועדת להשיג מגוון מטרות לרבות פיתוח כישורים אצל המטופל, יצירת חיבור רגשי וקשר אישי של אכפתיות ואחריות בין המטופל ובין הסוס, ועוד מגוון מטרות שניתן להשיג באמצעות רכיבה טיפולית בהתאם לסיבת התחלת הטיפול  והחלטת איש המקצוע הרלוונטי.

 

רכיבה רומנטית היא רכיבה זוגית שאותה אפשר לקיים בכל שעה של היום, בדרך כלל בשעות האור בלבד, ובמסלול שקט, רגוע, ירוק ורומנטי, במהלכו אפשר לשלב גם פעילויות רומנטיות כמו ארוחה זוגית בשטח, עיסוי זוגי בשטח וכדומה.


ליווי לכל בני המשפחה


חוות סוגים בדרום יכולה להציע לכם גם רכיבה משפחתית במסגרתה כל בן משפחה מקבל סוס, והמשפחה כולה יוצאת לרכיבה חווייתית בליווי מדריך המנחה את הקבוצה ומסייע לבני המשפחה לאורך כל שלבי הרכיבה, לרבות מתן הדרכה ראשונית לכל  אחד.

 

רכיבת ספורט ואימונים מקצועיים הם סוגים של רכיבה המוצעת על ידי חוות סוסים ספציפיות, ולא כל חוות סוסים בדרום תציע לכם את האפשרות הזאת.


פעילות פנאי מצויינת לכל המשפחה


לצורך רכיבה ספורטיבית ומקצועית יש צורך בסוסים בעלי כושר, ויש צורך גם בקשר אישי  חזק בין הרוכב ובין הסוס. במרבית המקרים מדובר על סוס בבעלותו של הרוכב עצמו, ואשר החווה מטפלת בסוס עבור הרוכב ותמורת תשלום קבוע. רכיבת סוסים יכולה לספק לכם זמן איכות לעצמכם, בזוג או למשפחה כולה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את הכתבה בנושא טיול ג'יפים בדרום. לכתבה לחץ כאן>>>

אטרקציות בדרום ובמדבר