אטרקציות במדבר

למה כדאי לבחור באטרקציות בדרום ולא בצפון
ובכן, התשובה היא אינה חד משמעית כפי שהיינו רוצים לחשוב, ולא בהכרח כדאי לבחור אטרקציות בדרום מאשר בצפון, ויחד עם זאת, ישנן אין ספור אטרקציות באזור הדרום שאינן מוצעות לכם באזור הצפון, ולבטח לא בתנאים שאפשר למצוא בצפון. אזור הצפון הוא אזור מתוייר מאוד אליו מגיעים ישראלים רבים מכל רחבי המדינה. אזור הדרום, לעומת זאת, הוא אזור מתוייר פחות המציע לכם הזדמנות ליהנות משלל אטרקציות מבלי לחוות את העומס וההמוניות המאפיינים את אזור הצפון.


הנוף המדברי אותו אפשר למצוא אך ורק באזור הדרום
באזור הדרום תוכלו למצוא את אחד הנופים היפים ביותר בישראל, אחד הנופים שלא זוכה לתשומת הלב הראויה, וזה הוא נוף המדבר. מדובר אמנם בסגנון נוף ייחודי שרבים צריכים להסתגל אליו, אבל המציאות מראה שכאשר אתם מסתגלים לנוף המדברי, אתם פשוט אינכם יכולים להשתחרר ממנו. פרט לכך, המדבר מספק מבחר אטרקציות בדרום הארץ, האטרקציות הן מיוחדות ושונות לחלוטין מזה שתוכלו למצוא באזור הצפון.


אטרקציות בטבע
כך למשל, תוכלו ליהנות ממסלולי קרטינג באזור הנגב המערבי, גבעות מכוסות כלניות ונרקיסים, מסלולי באגי וטרקטורונים באזור הערבה, וכמובן מסלולי הג'יפים המאתגרים והמהנים ביותר בישראל בכל אזור הדרום. תוכלו ליהנות גם ממתחמי לינה אטרקטיביים וייחודיים באמצע השקט המדברי, או לבחור באזורים מיושבים יותר בקרבת הערים באר שבע, ירוחם, דימונה, אשקלון, אשדוד וכדומה. כמו כן, תוכלו ליהנות ממסלולי טיול ייחודיים בהרי הנגב, מדבר יהודה והערבה, וממסלולי טיול שפשוט אין שווים להם בכל רחבי הארץ, גם לא באזור הצפון.


כל אטרקציה שתבחרו באזור הדרום
כעת, הבחירה באטרקציות בדרום על פני הצפון היא עניין של ההעדפות האישיות שלכם, וכמובן מזג האוויר. אזור הדרום מאפשר לכם ליהנות משלל אטרקציות גם במהלך עונת החורף, בעיקר מאזור צומת הערבה ודרומה, או באזור הבקעה המזרחית ועין גדי. בכל מקרה, אתם רוצים לבחון את שלל האטרקציות הקיימות ולמצוא את אלו המתאימות לכם ביותר, בין שאלו אטרקציות בעלות אוריינטציה ברורה יותר לטבע המדברי הפראי, ובין שאלו הן אטרקציות חדשניות ומתקדמות שתוכלו למצוא בכל ערי הדרום המרכזיות.

אטרקציות בדרום ובמדבר